Egger ламинат EPL137 Oak Elton White 33/12mm V4

920 ден

Карактеристики

Димензија

129.1×19.3 cm

Колекција

EGGER PRO Laminate Flooring

Обработка на рабови

фуга V4

Пакување

1.495m2

Потекло

Германија

Производител

Egger

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Egger ламинат EPL137 Oak Elton White 33/12mm V4”