Egger ламинат EPL156 Asgil Oak honey 32/8 mm

620 ден

  • Eдиница мерка м2

Карактеристики

Дебелина

8 mm

Димензија

129.1×19.3 cm

Колекција

Pro

Пакување

1,995m2

Пакување во кутија

8 парчиња

Потекло

Германија

Производител

Egger

Состав

MDF со PVC фолија

Употреба

Внатрешна/Под

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Egger ламинат EPL156 Asgil Oak honey 32/8 mm”