Egger ламинат EPL102 Amiens Oak light 32/8mm

620 ден

  • Eдиница мерка м2

Карактеристики

Дебелина

8mm

Димензија

129.2×19.2 cm

Колекција

CLASSIC – Classic floor board

Пакување

1.995m2

Пакување во кутија

8 парчиња

Потекло

Германија

Производител

Egger

Употреба

Внатрешна/Под

Завршна обработка

Мат

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Egger ламинат EPL102 Amiens Oak light 32/8mm”