Egger ламинат EPL201 Sand Arcani Oak 32/8mm

1.015 ден

  • Единица мерка m2
  • цената е само за ламинат

Карактеристики

Дебелина

8mm

Димензија

129.2×37.2cm

Колекција

EGGER PRO Laminate Flooring

Пакување

2.535m2

Пакување во кутија

8 парчиња

Потекло

Германија

Производител

Egger

Употреба

Внатрешна/Под

Завршна обработка

Мат

Обработка на рабови

без фуга

Состав

MDF со PVC фолија

Класа

32/AC4

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Egger ламинат EPL201 Sand Arcani Oak 32/8mm”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *