Egger ламинат EPL074 Light Dunnington Oak 32/10mm V4

1.030 ден

  • Единица мерка m2

Карактеристики

Дебелина

10 mm

Димензија

129.2×13.5cm

Колекција

EGGER PRO Laminate Flooring

Обработка на рабови

фуга V4

Пакување

1.221m2

Пакување во кутија

7 парчиња

Потекло

Германија

Производител

Egger

Употреба

Внатрешна/Под

Завршна обработка

Мат

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Egger ламинат EPL074 Light Dunnington Oak 32/10mm V4”