Eff. Алум. винкла лајсна со гума А38 / 29х46mm/ шампањ

1.320 ден

Карактеристики

Димензија

2,7m

Потекло

Полска

Производител

Effector

Состав

метал

Завршна обработка

Мат

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Eff. Алум. винкла лајсна со гума А38 / 29х46mm/ шампањ”