Crystal DS-291/70cm Туш параван

8.800 ден

Туш параван со алуминумски профил и држач.
Калено 8mm провидно стакло.

Карактеристики

Димензија

70х195cm

Потекло

Кина

Производител

Crystal

Состав

метал/стакло

Дебелина на стакло

8mm

Тежина

31kg

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Crystal DS-291/70cm Туш параван”