AWD Rayon 02191636 Сад за сапун

270 ден

Карактеристики

Димензија

2.5X12.5×8.5cm

Состав

ABS/Бамбус

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Колекција

Rayon

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “AWD Rayon 02191636 Сад за сапун”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *