AWD Rayon 02191635 Држач за четки за заби

250 ден

Карактеристики

Димензија

11.5×7.03×7.03cm

Состав

ABS/Бамбус

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Колекција

Rayon

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “AWD Rayon 02191635 Држач за четки за заби”