AWD02191634 Rayon Дозер за течен сапун

340 ден

Карактеристики

Димензија

16.5x9x7cm

Состав

ABS/Бамбус

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “AWD02191634 Rayon Дозер за течен сапун”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *