AWD02191637 Rayon WC-четка

560 ден

Карактеристики

Димензија

37×10.5×10.5cm

Состав

ABS/Бамбус

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “AWD02191637 Rayon WC-четка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *