AWD02191605 Fadeno WC-четка

620 ден

Карактеристики

Димензија

35.2×9.5×9.5cm

Состав

керамика

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “AWD02191605 Fadeno WC-четка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *