AWD Fadeno 02191604 Сад за сапун

170 ден

Карактеристики

Димензија

3×12.5×9.5cm

Состав

керамика

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Колекција

Fadeno

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “AWD Fadeno 02191604 Сад за сапун”