Карактеристики

Димензија

11x7x7cm

Состав

керамика

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Колекција

Fadeno

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “AWD Fadeno 02191603 Сад за памук”