AWD02191602 Fadeno Дозер за течен сапун

280 ден

Карактеристики

Димензија

16.5x7x7cm

Состав

керамика

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “AWD02191602 Fadeno Дозер за течен сапун”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *