AWD02191324 Hebe WC-четка

790 ден

Карактеристики

Димензија

33.5×8.7×8.7cm

Состав

PVC

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “AWD02191324 Hebe WC-четка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *