AWD02191323 Hebe Сад за сапун

260 ден

Карактеристики

Димензија

2.7×11.8×8.2cm

Состав

PVC

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “AWD02191323 Hebe Сад за сапун”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *