AWD Marea 02191250 Држач за четки за заби

250 ден

Карактеристики

Димензија

10×12.5x5cm

Состав

керамика

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Колекција

Marea

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “AWD Marea 02191250 Држач за четки за заби”