AWD Marea 02191251 Сад за памук

250 ден

Карактеристики

Димензија

10.5x8x8cm

Состав

керамика

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Колекција

Marea

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “AWD Marea 02191251 Сад за памук”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *