AWD Marea 02191252 Сад за сапун

220 ден

Карактеристики

Димензија

2x12x8cm

Состав

керамика

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Колекција

Marea

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “AWD Marea 02191252 Сад за сапун”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *