AWD Madera 02191003 Држач за четки за заби

380 ден

Карактеристики

Димензија

9.5×7.5×7.5cm

Состав

PVC

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Колекција

Madera

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “AWD Madera 02191003 Држач за четки за заби”