AWD Madera 02191003 Држач за четки за заби

380 ден

Карактеристики

Димензија

9.5×7.5×7.5cm

Состав

PVC

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Колекција

Madera

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “AWD Madera 02191003 Држач за четки за заби”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *