AWD Madera 02191002 Madera Дозер за течен сапун

580 ден

Карактеристики

Димензија

15×7.5×7.5cm

Состав

PVC

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Колекција

Madera

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “AWD Madera 02191002 Madera Дозер за течен сапун”