AWD02191005 Madera Сад за памук

390 ден

Карактеристики

Димензија

9.3×7.5×7.5cm

Состав

PVC

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “AWD02191005 Madera Сад за памук”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *