AWD Madera 02191005 Сад за памук

390 ден

Карактеристики

Димензија

9.3×7.5×7.5cm

Состав

PVC

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Колекција

Madera

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “AWD Madera 02191005 Сад за памук”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *