AWD Madera 02191004 Сад за сапун

310 ден

Карактеристики

Димензија

2x11x11cm

Состав

PVC

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Колекција

Madera

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “AWD Madera 02191004 Сад за сапун”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *