AWD Mocca 02190983 Сад за памук

580 ден

Карактеристики

Димензија

9×10.5×10.5cm

Состав

керамика

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Колекција

Mocca

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “AWD Mocca 02190983 Сад за памук”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *