AWD02190982 Mocca Сад за сапун

450 ден

Карактеристики

Димензија

5x11x11cm

Состав

керамика

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “AWD02190982 Mocca Сад за сапун”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *