AWD Mocca 02190982 Сад за сапун

450 ден

Карактеристики

Димензија

5x11x11cm

Состав

керамика

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Колекција

Mocca

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “AWD Mocca 02190982 Сад за сапун”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *