AWD02190984 Mocca WC-четка

1.280 ден

Карактеристики

Димензија

40.5x14x14cm

Состав

керамика

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “AWD02190984 Mocca WC-четка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *