AWD02190942 Kea Сад за памук

340 ден

Карактеристики

Димензија

9.5×8.5×8.5cm

Состав

керамика

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “AWD02190942 Kea Сад за памук”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *