AWD Kea 02190942 Сад за памук

340 ден

Карактеристики

Димензија

9.5×8.5×8.5cm

Состав

керамика

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Колекција

Kea

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “AWD Kea 02190942 Сад за памук”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *