AWD Kea 02190943 Сад за сапун

340 ден

Карактеристики

Димензија

3x14x9.5cm

Состав

керамика

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Колекција

Kea

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “AWD Kea 02190943 Сад за сапун”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *