AWD Vento 02190919 Дозер за течен сапун

420 ден

Карактеристики

Димензија

21x7x7cm

Состав

керамика

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Колекција

Vento

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “AWD Vento 02190919 Дозер за течен сапун”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *