AWD Vento 02190921 Сад за памук

240 ден

Карактеристики

Димензија

10×7.5×7.5cm

Состав

керамика

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Колекција

Vento

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “AWD Vento 02190921 Сад за памук”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *