AWD Vento 02190923 ВЦ четка

960 ден

Карактеристики

Димензија

38×9.5×9.5cm

Состав

керамика

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Колекција

Vento

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “AWD Vento 02190923 ВЦ четка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *