Карактеристики

Димензија

3x12x9cm

Состав

керамика

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Колекција

Graffio

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “AWD Graffio 02190709 Сад за сапун”