AWD Graffio 02190708 Сад за памук

240 ден

Карактеристики

Димензија

10.5x7x6cm

Состав

керамика

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Колекција

Graffio

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “AWD Graffio 02190708 Сад за памук”