AWD Graffio 02190707 Држач за четки за заби

240 ден

Карактеристики

Димензија

11×6.5×5.5cm

Состав

керамика

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Колекција

Graffio

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “AWD Graffio 02190707 Држач за четки за заби”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *