АWD 02061808 Држач за крпи

2.250 ден

Карактеристики

Состав

Метал

Потекло

Полска

Производител

AWD Interior

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “АWD 02061808 Држач за крпи”