AWD02061222 Држач за крпи

1.760 ден

Карактеристики

Димензија

87x45x37cm

Состав

хромиран метал

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “AWD02061222 Држач за крпи”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *