AQG Sky 05SKY505CR Батерија за кујна

2.660 ден

Карактеристики

Состав

хром

Потекло

Шпанија

Производител

AQG

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “AQG Sky 05SKY505CR Батерија за кујна”