Appollo -2132080C 80cm white

29.000 ден

Шифра: 6393 Категорија

Опис

Во цената не е вклучено огледало

Карактеристики

Димензија

80х48х40cm

Состав

метал-бел
мијалник-керок

Производител

Appollo

Потекло

Кина

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Appollo -2132080C 80cm white”