Brig Edmond LW-330 страничен елемент

7.400 ден

Шифра: 8432 Категории: ,

Карактеристики

Димензија

33x22xh70cm

Потекло

Кина

Производител

Brig

Состав

MDF со PVC фолија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Brig Edmond LW-330 страничен елемент”