Eff. Алум. аголна лајсна А52/12mm/Натур

240 ден

Единица мерка: парче

Карактеристики

Должина

2.5m

Завршна обработка

Сребро натур

Производител

Effector

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Eff. Алум. аголна лајсна А52/12mm/Натур”