Akdeko Алум. аголна лајсна 4668/13mm/Сребро мат

330 ден

Единица мерка: парче

Карактеристики

Должина

2.7m

Завршна обработка

Мат-сребро

Производител

Akdeko

Потекло

Турција

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Akdeko Алум. аголна лајсна 4668/13mm/Сребро мат”