Eff. Алум. аголна лајсна А50/8mm/Натур полер

220 ден

Единица мерка: парче

Карактеристики

Должина

2.5m

Завршна обработка

Полиран алуминиум

Производител

Effector

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Eff. Алум. аголна лајсна А50/8mm/Натур полер”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *