Atmosfera në hapësirë në masë të madhe varet nga dekori i zgjedhur dhe kombinimi i ngjyrave. Hije të lehta të bardhë ose gri do të jenë më të përshtatshme për dhoma të vogla ose të errëta. Por nëse një zgjedhje e tillë me ngjyra duket shumë e ftohtë për ju, këshilla jonë është të përdorni hije të lehta kafe që do të sjellin ngrohtësi në hapësirë. Ju lutemi, hidhini një sy mobiljeve ekzistuese, si dhe stilit tuaj personal të dekorimit kur zgjidhni dekor të dyshemesë. Gama e EGGER e dekoratave të dyshemesë me petëzuar do t’ju japë pikërisht atë që dëshironi.

Lini një përgjigje për

Your email address will not be published. Required fields are marked *

MBYLL
Shtoni në shportë

дознајте први!

Внесете ја вашата е-маил адреса подолу за да дознаете први за сите акции и попусти.