Jepet me qira hapësirë ekskluzive për zyra në një vend tërheqës

Hapësira e biznesit është pjesë e ndërtesës së MEGA Mall dhe me një sipërfaqe totale 887 m2 në periferi të Kisela Voda në Nr.62 rr. Boris Trajkovski (dikur Prvomajska) me paraqitjen hapësinore në vijim.

1. Hapësira afariste – APARTAMENTET 510 m2

-Në 10 dhoma të ndara me tualete të veta, të përshtatshme për zyra ose akomodim apartamentesh.

2. Hapësira afariste 210 m2

-i përshtatshëm për qëllime administrative.

3. Hapësira afariste nё papafingo 90 m2

-i përshtatshëm për qëllime administrative.

4. Hapësira afariste nё papafingo II 77 m2

-i përshtatshëm për qëllime administrative.Objekti ndodhet në një lokacion tërheqës në Komunën e Kisella Voda në Nr.62 rr.Boris Trajkovski (dikur Prvomajska), afёr marketit SUPER TINEX.

Mega

NDËRTESË MODERNE DHE LUKSOZE ME TRE KATE :

  • PARKIM PRIVAT
  • KAMERA TË SIGURISË,KONTROLL I HYRJEVE DHE SIGURIMI I GJITHË OBJEKTIT( 24/7)
  • STRUKTURË EFIÇENTE E ENERGJISË
  • NGROHJE QENDRORE DHE FTOHJES
  • DRITA LED
  • DY ASHENSORË DHE SHKALLË
  • DEPO

Na kontaktoni

071 208 493
071 266 366
02 322 3722
02 322 2112

Се издава ексклузивен деловен простор во Мега Мол

СЕ ИЗДАВА ЕКСКЛУЗИВЕН ДЕЛОВЕН ПРОСТОР на 3 нивоа, во склоп на објектот на „Мега Мол“ со вкупна површина од 887 m2 во општина Кисела Вода на ул. Борис Трајковски бр.62 (поранешна Првомајска). Некои од предностите на деловниот простор: 🅿️ Сопствен паркинг ♻️ Енергетско ефикасен објект 🔆 Централно греење и ладење ⏫ Комуникација со два засебни лифта, ескалатор и скали 🎥 Видео надзор и 24/7 обезбедување на целиот објект 🛅 Магацински дел Погледнете повеќе на: http://bit.ly/39Wfsq9 Контактирајте нè на: 071 208 493 071 266 366 02 322 3722 02 322 2112

Posted by Mega on Friday, February 14, 2020

Galeria e Fotove të ambienteve afariste:

Skica e ambienteve afariste:

MBYLL
Shtoni në shportë
Artboard 5

📣 Биди во тек со сите промоции на Мега сега и на Viber

Внеси мобилен телефон (3897xxxxxxx) и зачлени се

📣 #МегаИзвестување

Салонот на МЕГА во Куманово нема да работи во сабота, 02.12.2023, поради попис.
Ве молиме контактирајте не на телефон или е-маил, или посетете ги нашите продажни места во Куманово.