Velux MK06/GLL1061 Кровен прозорец

26.445 ден

Единица мерка: парче

Кровен прозорец за кровови со нагиб 15°-90°.Горно управување соодветно за речиси секоја височина на поставување. Импрегниран високо квалитетен бор, лакиран со акрилен лак на водена база.Енергетски ефикасно троструко стакло, Uw 1.1.Дополнителна дихтунг гума и изолационен систем Thermo Technology.Отпорност на временски услови во текот на цела година, интегрирана вентилација, филтер за прашина и инсекти..Едноставно поставување во позиција за чистење.Подготвен за поставување на ролетна.

Карактеристики

Производител

Velux

Димензија

78×118 cm

Потекло

Данска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Velux MK06/GLL1061 Кровен прозорец”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *