Попуст!

SP3-100 Туш параван

21.670 ден 16.899 ден

Стаклен туш параван со алуминиумски профили. Калено провидно d=8 mm стакло.

Карактеристики

Димензија

100x200cm

Потекло

Кина

Забелешка

Во цената не е вклучена акрилна када

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “SP3-100 Туш параван”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *