Попуст!

SP3-100 Туш параван без када

14.670 ден

Стаклен туш параван со алуминиумски профили. Калено провидно d=8 mm стакло.

Карактеристики

Димензија

100x200cm

Потекло

Кина

Забелешка

Во цената не е вклучена акрилна када

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “SP3-100 Туш параван без када”

Можеби ќе ви се допадне и...