Попуст!

Ideal Standard Sensorflow A7559AA Батерија за мијалник

11.000 ден

Шифра: 1713 Категории: , ,

Карактеристики

Колекција

Sensorflow

Потекло

Италија

Производител

Ideal Standard

Состав

хром

Завршна обработка

Cјајна

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Ideal Standard Sensorflow A7559AA Батерија за мијалник”