Попуст!

Crystal DS-266 Туш параван/120cm

10.630 ден 7.499 ден

Туш параван со алуминумски профил и калено 6mm провидно стакло.

Карактеристики

Производител

CTF

Димензија

120x205cm

Потекло

Кина

Забелешка

Во цената не е вклучена акрилна када.

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Crystal DS-266 Туш параван/120cm”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *