Попуст!

EHP1-90 Туш параван (без када)

12.460 ден 9.719 ден

Стаклен туш параван со алуминиумски профили, врата на шарка, хромирана рачка. Без када.Стакло d=8 mm.

Карактеристики

Димензија

90х185 cm

Потекло

Кина

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “EHP1-90 Туш параван (без када)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *